אבחון לספורטאים

crossfit-534615_1280 (1)

כיום בעידן שיש כל כך הרבה סוגי ספורט מגוונים מהתעמלות, אומניות לחימה, חדרי כושר, יוגה, קרוספיט, הרמת משקולות, מרתונים ועוד נולד צורך חזק יותר בתחזוקה שוטפת יותר וכמו כן, יש צורך באיבחון מדוייק יותר בהתאם לצרכים של הספורטאים.

באמצעות תשאול ואיבחון רחבים ומעמיקים, ניתן למצוא אצל כל מטופל את שורש הבעיה שלו, את הגורמים שמגבילים אותו משיפור הביצועים שלו, מעכבים את ההתפתחות שלו, את הלמידה שלו, גורמים אחרים שמתבטאים בהתנהלות לא נכונה לפני ואחרי אימון, חוסר מנוחה, חוסר בשינה, תזונה לקויה, מחסור בנוזלים, חוסר בגמישות, כוח או תנועתיות ועוד.

אנחנו בוחנים את היציבה של המטופל, טווחי תנועה של המפרקים, טונוס שרירים חלש או חזק, מתח שרירי, חוסר בגמישות, חוסר איזון של האגן, שרירים שמפצים על שרירים אחרים, הגבלה בתנועתיות, חולשת שרירים, חוסר איזון בתנועתיות, האם המטופל מקפיד להתחמם כראוי, האם הוא עובד על שיחרור הגוף אחרי אימון, האם יש בעיה מקומית, האם הוא קשוב לגופו ועוד.

בהתאם לתשאול והאיבחון, נוכל לכוון את המטופלים להתנהלות יותר טובה, נושאים שחשוב לעבוד עליהם יותר או אפילו להתמקד בהם בעיקר, צילומי דימות אם צריך כמו(MRI, רנטגן, CT, אולטרסאונד ועוד)להתאים תרגילים, לקשר לגורמים מקצועיים אחרים לשיתוף פעולה, עבודה על שרירים תפוסים, בעיות שנבעו מהתנהלות לקויה בשגרת האימונים, טיפול בבעיות ומציאת השורש שלהן.
כל זה יוביל לשיפור ביצועים, טיפול בבעיות קיימות, מניעת פציעות, אורח חיים תקין יותר,בריאות, שמחה, הרגשה טובה, ידיעת הגבול שלנו, חיבור לגוף שלנו ולמה שאנחנו מרגישים, תשומת לב לכל הנושאים שחשובים לנו כדי לעשות ספורט בצורה תקינה ועוד.

מבצע "ספטמבר בריא לכל המשפחה"!

העניקו לקרובים שלכם מתנה מפנקת ובריאה.
לחודש ספטמבר בלבד ולרגל חגי תשרי,
רכשו שובר מתנה עבור עיסוי רפואי הכולל מגוון רחב של סוגי טיפולים.

מחיר מבצע: ₪200 ₪350

ימים
שעות
דקות
שניות