דיקור סיני

הדיקור הסיני מתבצע בנקודות שונות בגוף ובשיטות שונות ומגוונות, זוויות ועומקים שונים ומיוחדים אשר מפעילים ומשפעלים פעילות מסויימת בגוף בכדי להביא את הגוף לתפקוד נכון ומאוזן בכל המערכות. תארו לכם שהגוף הוא בעצם מערכת צינורות שמזרימים בהם מים ולפעמים נוצרת חסימה באחד הצינורות , וכתוצאה מכך הזרימה הופכת פחות הרמונית, אולי איטית ויש צורך לפצות על החסימה בגלל הנזק שהיא עושה. הזרימה בצינורות הללו צריכה להיות כמה שיותר חופשית וחלקה. אותו נזק יכול להיות כאב או מחלה, אשר יתבטאו  בסימפטומים מסויימים ולפעמים ללא סימפוטמים כלל. רובנו חיים את חיינו ביום יום בלי לדעת באמת מה קורה בתוך גופנו. מה קורה בסתר, בתוך כלי הדם שלנו, בריאות שלנו או מערכת העיכול שלנו וכו'. גורמי המחלה והכאב יכולים להיות מאוד שקטים ולהתגבר בהדרגה, במהירות או אפילו לא להתגבר ולהתבטא עד לאחר כמה שנים טובות או מאוחרות מאוד. מכיוון שגופנו חכם מאוד הוא בנוי לשאוף ולעשות כל מה שביכולתו כדי לנסות ולאזן אותנו ולטפל בנו בכדי שנחלים, נרגיש טוב ונהיה בריאים ומאוזנים. לפעמים הוא לא מצליח לעשות זאת ואז אנחנו חולים וכואבים. מרבית האנשים מתחילים לטפל בעצמם רק כשהם כבר לא מסוגלים לסבול את הכאב. אם המחלה משפיעה להם על השינה, עבודה, מערכת יחסים ועוד. דיקור סיני בא לעזור לאדם ולגופו ונפשו לחזור למוטב, להיות בריאים ומאוזנים. מדובר על טיפול במחלות וכאבים, שמירה ותחזוקה של בריאות ובעיקר על שיטת טיפול שמטרתה למנוע את המחלות ואת חוסר האיזון. דיקור סיני הוא כלי יוצא דופן שעובד מעולה הן עם מחטים והן עם אקופרסורה (לחיצה או לישה עם האגודל/מרפק). הדיקור הסיני מכווין את הזרימה בחזרה לכיוון התקין שלה ופותח את החסימות ומנגיש לנו מענה לשלל רחב מאוד של רבדים מכיוון שהכול מתחיל בשורש. הסימפטומים בדרך כלל, בין אם הם הבעיה העיקרית בשבילנו כרגע או לא, הינם רק ביטוי, ענף הבעיה – יש צורך למצוא את שורש הבעיה ולעקור אותו ולטפל בו.

הטיפול בשיטת דיקור סיני מתאים לילדים מגיל 7 ו-8, נוער ומבוגרים. יש שמטפלים בדיקור כבר החל מגיל של כמה חודשים. 

יתרונות הדיקור הסיני 

הדיקור הסיני קיים כ-5000 שנים ויודע להפעיל מערכות רבות בגוף – דבר שמעודד החלמה של שברים, פצעים, בעיות עור, מעורר את מערכת החיסון, משחרר שרירים, משפר זרימת דם, מווסת את המחזור החודשי, מווסת את המאזן ההורמונלי, מטפל בחום, ל"ד, כאבים, משפר פעילות עצבית, מפחית ומטפל בנימולים, משפר את המערכות הסנסוריות והמוטוריות ועוד שפע של מערכות אחרות.

דיקור סיני מתבצע בעזרת מחטים מיוחדות, סטריליות שמיועדות לשימוש חד פעמי. 

הדיקור מתבצע בדרך כלל בסדרות של טיפולים בהתאם לתלונה. בעיות אקוטיות בדרך כלל ידרשו טיפול או שתיים בעוד שבעיות כרוניות יכולות לדרוש סדרה של 10 טיפולים כדי לטפל, להקל והעלים את התלונה.

בעיות אורטופדיות ונוירולוגיות – טיפול בכאבי גב כלליים, כאבי גב תחתון, צוואר, כתפיים, שכמות, ברכיים, קרסוליים, פריצות דיסק, בלט דיסק, כתף קפואה, Tennis Elbow, Golf Elbow(מרפק טניס, מרפק גולף) Lumbago, דלקות פרקים, דורבן, דלקות שונות כגון בשרירים, גידים, פיברומיאליגה, Bell's Palsy(שיתוק חצי פנים או פציאליס) ועוד. 

בעיות במערכת העיכול – עצירות, שלשולים, טחורים, כאבי בטן, עיכול חלש, גזים, נפיחות בבטן.

אנשים הסובלים מכאבי ראש, סחרחורות, לחץ דם ומיגרנות.

נשים במעגל הפוריות – מחזור, אמנוריאה, דיסמנוריאה, הריון ולידה, מנופאוזה/ גיל הבלות.

טיפול בבעיות נשימה – שיעול, אסטמה, כאבי גרון, נזלת שופעת, ליחה בדרכי הנשימה, סינוסיטיס.

כליות– אבנים בכליות, דלקות בדרכי שתן.

הרפיית מתחים שיחרור שרירים תפוסים וכואבים, מתיחות חריפות, הפגת סטרס, הרגעה, שיפור שינה

מבצע "ספטמבר בריא לכל המשפחה"!

העניקו לקרובים שלכם מתנה מפנקת ובריאה.
לחודש ספטמבר בלבד ולרגל חגי תשרי,
רכשו שובר מתנה עבור עיסוי רפואי הכולל מגוון רחב של סוגי טיפולים.

מחיר מבצע: ₪200 ₪350

ימים
שעות
דקות
שניות