טווינא

שיטת הטווינא היא שיטת המגע והעיסוי של הרפואה הסינית. משתמשים בה כטיפול בודד או במקביל לדיקור סיני, שימוש בצמחי מרפא, כוסות רוח, גואשה ועוד שפע כלים אחרים.

הטווינא מתבססת על תשאול ואבחנה מדוייקים אשר מובילים לטיפול עם אופי ממוקד ומיוחד שנותן מענה למצבים חיצוניים ופנימיים.

גוף האדם הוא מפה עשירה בסימנים ולרפואה הסינית יש כלים כדי לקרוא אותם. הטיפול עצמו מתבצע בדרך כלל על בגדים. המטפל מעסה את העור, שרירים, גידים, רצועות, FASCIA ומרידיאנים(ערוצים שניתן לדמות לצינורות מים שברגע שהם נחסמים נוצרת בעיה בזרימה שלהם התקינה שלהם – דבר הגורם להזנה לקויה או חוסר הזנה של הגוף ומכך לשלל של בעיות, תלונות ואף מחלות לפי הרפואה הסינית.

מערכת המרידיאנים מורכבת מהרבה ערוצים שמחוברים עד לעומקי הגוף שלנו, לאיברים עצמם, גידים, רצועות, FASCIA וגם עד לחלקים הכי שטחיים בגופנו כמו העור שלנו. מערכת זאת אחראית על הפנים ועל החוץ ואנחנו יכולים להשפיע עליה על ידי שפע של שיטות עיסוי ומניפולציות מגוונות כגון: עיסוי, תנועות עיסוי מחממות, לחיצות קצרות או ממושכות בנקודות על אותם ערוצים, נקודות דיקור ושרירים, מתיחות, סיבובי מפרקים ועוד שפע של שיטות.

הטווינא עצמה משפרת ומכוונת את הזרימה בגוף. היא מאפשרת שיחרור חסימות בגוף מה שגורם לשיפור בזרימת הדם והחמצן, שיפור בחילוף החומרים, ניקוז של נוזלי לימפה, שיפור תפקוד המערכות בגוף ומוביל אותו בחזרה לאיזון וזרימה תקינה. הגוף זקוק לזמן כדי לקבל את הטיפול החדש ולווסת את עצמו לזרימה החדשה ולכן – בדרך כלל המטופלים יכולים להרגיש  הקלה מידית ובמקרים אחרים יחוו החרפה קלה בכאבים. בדרך כלל למחרת ובמשך 48 שעות מהטיפול המטופל יכול לחוות יותר כאב ואחר כך הפגה גדולה של הכאב או לחוש הפגה של הכאב בלבד בלי החרפת הכאב – אוהבים לקרוא לזה "ריאקציה" או תגובה.

טווינא משולבת כיום בקופות החולים(מאוחדת, כללית ומכבי) ובתי חולים(תל השומר: מרכז טל – מכון אונקולוגי אינטגרטיבי, רמב"ם ועוד) וקליניקות קהילתיות ופרטיות.

שיטת טווינא מטפלת במגוון רחב של בעיות כמו:

שרירים תפוסים, כאבי ראש, מיגרנות, כאבי בטן, שילשולים, עצירות, כאבי מחזור, עצירות, חולשה, צינון, דלקות פרקים, פיברומיאלגיה, Bell's palsy/שיתוק חצי פנים(פציאליס), כתף קפואה, בעיות ברכיים, כאבי גב, פריצות ובלטי דיסק צוואריים וגביים, נימולים, סיאטיקה, Tennis/Golf Elbow(מרפק טניס/גולף), שיקום אחרי תאונות, שיפור טווחי תנועה, הקלה ופיתרון כאבים, בורסיטיס, כאבי צוואר, בעיות מחזור, גיל המעבר, סטרס, חרדות, דיכאון, אסטמה, בחילות, צרבות, דורבן, ניוון שרירים, אינסומניה, שיפור וטיפול בחבלות ועוד.

מבצע "ספטמבר בריא לכל המשפחה"!

העניקו לקרובים שלכם מתנה מפנקת ובריאה.
לחודש ספטמבר בלבד ולרגל חגי תשרי,
רכשו שובר מתנה עבור עיסוי רפואי הכולל מגוון רחב של סוגי טיפולים.

מחיר מבצע: ₪200 ₪350

ימים
שעות
דקות
שניות