כאבים בקרסול

כאבים נפוצים באנשים שעומדים הרבה, ספורטאים, אנשים שלובשים נעליים לא נוחות כל הזמן, בעיות של חולשת שרירים, נקעים, אנשים שדורכים לא נכון, אנשים שמנהלים אורח חיים יושבני מדי ועוד.

סימפוטמים נפוצים הם כאבים בצידי הקרסול, קושי לדרוך, כאבים שמקרינים לאיזור העקב, שרירי התאומים, השוק או השוקיים, אי נוחות בנעליים, מתח בעמידה, הקרנה לגב התחתון כאי נוחות או כאב, כאבים חדים או המומים, קושי להישען על העקב ועוד.

חלק גדול מבעיות הקרסוליים נובע מהתנהלות לא תקינה וישפיע גם על כפות הרגליים, ייצור דלקות חוזרות, דלקת בפאציה הפלנטרית שיוצאת מהעקב ומתחברת לבהונות, חוסר הגמישות של הקרסוליים, מפציעות ספורט, חולשת שרירים, חולשת רצועות בקרסול, בעיות יציבה, הליכה לא תקינה, נקעים, עבודות בעמידה ממושכת, עבודות בישיבה ממושכת, פלטפוס או קשת גדולה מדי בכף הרגל, חוסר איזון באורך הרגליים, לבישה של נעליים לא נוחות כמו: עקבים, נעלי אלגנט, נעליים זולות ולא איכותיות. כמו כן, הליכה במישורים ישרים כל הזמן ללא שינוי בשיפוע המישורים.

בדרך כלל יש צורך לחזק ולעבוד על גמישות הקרסוליים בכדי לשפר ולטפל בכאבים, לשחרר את השרירים שהתכווצו בכדי לעזור לקרסוליים להמשיך לתפקד כמו: שרירי השוקיים, תאומים, ארבע ראשי והאמסטרינגס. כמו כן, יש לשחרר את הגידים שמתקצרים בכפות הרגליים ואת ה-FASCIA הפלנטרית(בכף הרגל).

מבצע "ספטמבר בריא לכל המשפחה"!

העניקו לקרובים שלכם מתנה מפנקת ובריאה.
לחודש ספטמבר בלבד ולרגל חגי תשרי,
רכשו שובר מתנה עבור עיסוי רפואי הכולל מגוון רחב של סוגי טיפולים.

מחיר מבצע: ₪200 ₪350

ימים
שעות
דקות
שניות