כאבי בטן

נפוצים מאוד במערב בגלל תזונה לא בריאה, הרגלי אכילה לא טובים של מזון מעובד ומזון מהיר ולא איכותי, אכילה לילית, אכילה ריגשית, עצירות, שלשולים, לחצים וסטרס, נשימה לא תקינה, שרירים מכווצים ועוד.

הסימפטומים מתבטאים בכאבי בטן חדים, אי נוחות, רעשי מעי, עצירות, שלשולים, גזים, כאבי גב תחתון, כאבים ברום הבטן, נפיחות, בעיות במחזור, לחץ ועוד.

נובע מהמון סיבות כמו לחצים נפשיים, סטרס, מחלות מעי דלקתיות, אכילה של מזון מהיר ומעובד, אכילה בבליסה ללא לעיסה ממושכת, אכילה לילית, אכילה ריגשית, שתייה של מים לא נקיים, תזונה לקויה וצריכה מרובה של מזונות עשירים כגון מוצרי חלב, בשר, תזונה חריפה מאוד, התנהלות לא היגיינית. צריכה של יותר מדי מזונות קרים או מזונות חמים תוביל לעצירות ושלשולים בהתאם ויכולה להחריף מאוד. כמו כן, מחסור בסיבים תזונתיים, שרירים מכווצים, נשימה שיטחית מדי, בעיות במחזור, מתח בשרירי המשפעה והאיליופסואס, החזקה של רגשות בבטן ועוד.

בחלק גדול מהבעיות יש צורך לסגל תזונה מתאימה, הרגלי אכילה תקינים, להתנהל באופן תקין עם אוכל, לתרגל נשימה, לא ללחוץ בזמן יציאה בשירותים, לשמור על היגיינה ועוד.

חשוב מאוד לומר שתזונה היא משהו אינדוידואלי, אין היא מתאימה לכולם באותם הצבעים, גדלים וטעמים – מה שאומר שיש צורך להתאים אותה באמצעות ניסוי וטעייה וליווי מקצועי בתחום.

מבצע "ספטמבר בריא לכל המשפחה"!

העניקו לקרובים שלכם מתנה מפנקת ובריאה.
לחודש ספטמבר בלבד ולרגל חגי תשרי,
רכשו שובר מתנה עבור עיסוי רפואי הכולל מגוון רחב של סוגי טיפולים.

מחיר מבצע: ₪200 ₪350

ימים
שעות
דקות
שניות