כאבי גב עליון

כאבים שכיחים ונפוצים בקרב אנשים שעובדים בישיבה, אנשים בעלי בעיות יציבה, ספורטאים, אנשים שמבלים חלק גדול מהיום יום שלהם בסמארטפון, אנשים שסובלים מסטרס, בעיות ריגשיות ועוד.

הסימפטומים מתבטאים בדרך כלל בכאבים ותחושות של מתח ועומס כאילו אתם כל הזמן עם תיק גב מאוד כבד שמושך את הכתפיים שלכם מטה. כאבי שכמות, כאבים בגב האמצעי, כאבים שמקרינים גם לעורף ולראש, שרירים תפוסים, כאבים חדים, קושי להזדקף ועוד.

נובע בדרך כלל מחולשת שרירים – חלק גדול מהמערב עובד היום שעות ארוכות ותובעניות שנמשכות בין 8-14 שעות בעבודות ישיבה או עמידה במשרדים, מוקדים, סטארט-אפים, הסעות, מוקדים סלולריים, אבטחה, מפעלים ועוד. אופי העבודה ב-2 המנחים הללו גורם להיחלשות של שרירים ואיבוד טונוס, מה שגורם לבעיות יציבה, כאבים וחוסר יכולת של הגוף להתמודד עם המצב הנוכחי. הסטטיות וחוסר התנועה במשך שעות רצופות, מובילים לשרירים תפוסים שפשוט מנסים לשמור על מבנה תקין של הגוף. כמו כן, ספורטאים שלא מקפידים על חימום, שיחרורים, מתיחות, עבודה על גמישות ותנועתיות, מעמיסים יתר על המידה גורמים לכאבי גב עליון ועוד.

תופעה נוספת היום היא שהייה עם הראש מטה כלפי הסמארטפון במשך שעות במצטבר – משהו שמשתלט על כל העולם כיום ויכול לייצר נזק בלתי הפיך.
יש חשיבות גדולה מאוד להתנהלות שלנו בשילוב של תנועה דינאמית, התעמלות, שעות עבודה מאוזנות, שיחרור לאחר יום עבודה ארוך, טיפולים, מתיחות, מדיטציה שינה טובה, כרית נוחה, היציבה שלנו ועוד.

מבצע "ספטמבר בריא לכל המשפחה"!

העניקו לקרובים שלכם מתנה מפנקת ובריאה.
לחודש ספטמבר בלבד ולרגל חגי תשרי,
רכשו שובר מתנה עבור עיסוי רפואי הכולל מגוון רחב של סוגי טיפולים.

מחיר מבצע: ₪200 ₪350

ימים
שעות
דקות
שניות