כאבי ירך

כאבים נפוצים בקרב ספורטאים, אנשים שסובלים מבקע בטני או מפשעתי, אנשים שנמצאים במצב סטטי של ישיבה או עמידה באופן ממושך ללא הפסקות, תאונות חבלות ועוד.

הסימפטומים מתבטאים בכאבים לסירוגין, כאבים חדים, כאבים מגבילים, אי נוחות, תחושת כבדות או כאבים קבועים מסביב לירך, מאחורה, קדימה, ירך פנימית או חיצונית, כאבים שמקרינים אל המפשעה או הבטן, קושי לעמוד, קושי ללכת, קושי בשינוי מנח מישיבה לעמידה וחזרה. נובעים בדרך כלל מפציעות ספורט, עמידה ממושכת, בקעים באזור הגניטליה, שרירים תפוסים, מתיחות חריפות ועוד.

נובע הרבה פעמים מחוסר איזון של מפרקי האגן(Sacroiliac joint), מפציעות ספורט, תאונות, חבלות, שחיקה של מפרק הירך, דלקות פרקים, מחלת פרקים שגרונית, מחלת פרקים ניוונית, מתח שרירי, חולשת שרירים, עומס יתר על האיזור, בעיות יציבה, הישענות ממושכת על אותו הצד של הירך, נעילת נעליים לא נוחות, עמידה או ישיבה לאורך שעות רבות ללא דינאמיקה, הקרנה מבקע בטני או מפשעתי לאיזור הירך ועוד.

הכאבים יכולים לגרום לצליעה, אי נוחות, קושי בביצוע מטלות פשוטות, קושי להתכופף, קושי לגרוב גרביים, לנעול נעליים, פגיעה בשינה, קושי לנהוג, פגיעה בכושר העבודה ועוד.
הכאבים הנפוצים יותר הם כתוצאה מחולשה של שרירים או שרירים תפוסים, שחיקה של מפרק הירך(יותר במבוגרים), דלקות ועוד.

מבצע "ספטמבר בריא לכל המשפחה"!

העניקו לקרובים שלכם מתנה מפנקת ובריאה.
לחודש ספטמבר בלבד ולרגל חגי תשרי,
רכשו שובר מתנה עבור עיסוי רפואי הכולל מגוון רחב של סוגי טיפולים.

מחיר מבצע: ₪200 ₪350

ימים
שעות
דקות
שניות