כאבי צוואר

כאבי צוואר הפכו לתלונה נפוצה מאוד שמשפיעה על חלק גדול מאוד מהאוכלוסייה וביחוד באנשים שמשתמשים בסמארטפונים בחלק גדול מהיום שלהם(TEXT NECK), אנשים שעובדים בישיבה מול מחשב, עברו תאונת דרכים/עבודה, נמצאים הרבה בנהיגה, עבודות משרדיות ועוד.

התופעה הולכת ומתפשטת בכל העולם וביחוד במערב בעקבות שינויים באורח החיים של אנשים. עצם העובדה שבני האדם החלו לעבוד בעבודות שהן פחות פיזיות הוביל חלק גדול לאופי עבודה יחסית סטטי וללא תנועה רוב הזמן. יושבים מול מחשב רוב היום ולא קמים אלא אם כן יש הפסקה או צורך להתפנות, נמצאים שעות רבות בנסיעה בדרכים, לא עוסקים בפעילות גופנית בסיסית מה שמוביל לחולשת שרירים וקושי לבצע פעולות פשוטות במשך זמן ממושך. כמו כן, אנשים מוצאים את עצמם מבלים חלק גדול מהיום שלהם עם הראש שלהם מוטה כלפי מטה אל המסך של הסמארטפון. הפעולה הזאת מייצרת עומס של כמעט כ-30 ק"ג על חוליות הצוואר מה שמוביל לכאבים ואפילו לפגיעה כרונית. שינה על כרית לא מתאימה, ישיבה לא נוחה, תאונות דרכים, חבלות, תנועות חדות מדי, שימוש בצוואר באימוני כושר בצורה לא נכונה.

הסימפטומים מתבטאים בכאבי צוואר, בהגבלת טווחי תנועה, כאבים מפושטים שמערבים את הכתף והזרוע, הירדמות ונימולים באצבעות ובידיים כתוצאה מלחץ על העצבים שנמצאים בין החוליות הצוואריות, , כאבים בשכמות ובטרפזים, קושי לישון, שרירים תפוסים באזור הצוואר, כאבי ראש, קושי להתרכז, עייפות, תשישות מנטלית, מיגרנות, בחילות וסחרחורות, אי יכולת לסובב את הצוואר, אי נוחות קבועה ועוד. יכול להוביל גם לבלטים ופריצות דיסק בצוואר.

מבצע "ספטמבר בריא לכל המשפחה"!

העניקו לקרובים שלכם מתנה מפנקת ובריאה.
לחודש ספטמבר בלבד ולרגל חגי תשרי,
רכשו שובר מתנה עבור עיסוי רפואי הכולל מגוון רחב של סוגי טיפולים.

מחיר מבצע: ₪200 ₪350

ימים
שעות
דקות
שניות