כאבי ראש

אלו כאבים מאוד נפוצים בקרב האוכלוסייה ויותר בנשים. הם נפוצים מאוד אצל אנשים שעובדים מול מחשב, משתמשים הרבה בסמארטפון. נגרמים גם בשל חולשת שרירים, סטרס, מתח נפשי, חוסר איזון הורמונלי, חבלות ותאונות דרכים ועוד.

הסימפטומים מתבטאים בכאבי ראש קדמיים, כאבים באיזור העורף, כאבים שמרגישים כמו קסדה בכל הראש, עייפות, קושי להיזכר או להתרכז, עצבנות, לחץ דם גבוה, מיגרנות, כאבי ראש ב-2 הצדדים או בצד אחד, תחושת לחץ ועוד.

נובעים בדרך כלל מאורח החיים התובעני שלנו, שרירים תפוסים בגב העליון והצוואר, שילוב של ישיבה ממושכת, שהיה ארוכה מול מסכי מחשב, סמארטפונים, חוסר בפעילות גופנית, חוסר במנוחה ראויה, תזונה מעובדת, אוויר מזוהם, שהייה במקומות סגורים כל היום במזגנים ללא חשיפה לשמש ולאוויר נקי מובילים לכאבי ראש ועוד.

דמיינו יום שלם של ישיבה מול מחשב במקום סגור וקפוא כאשר אתם בקושי מזיזים את הצוואר או שאתם כל הזמן נאלצים להסתכל הצידה למסך מחשב שלא נמצא מולכם ולא ממוקם בגובה העיניים שלכם ומולכם. הקור יחד עם המנחים הקבועים הללו יכול להוביל אתכם לכאבי ראש כתוצאה מהתכווצות שרירים בצוואר ובגב העליון. דבר דומה קורה כאשר נמצאים עם ראש מוטה כלפי מטה אל הסמארטפון במשך זמן ממושך.

תאונות דרכים הן גם גורם מאוד נפוץ לכאבי ראש, צוואר תפוס, חגורת כתפיים תפוסה, טראומה חזקה מאוד, זעזוע מוח ועוד גורמים שנובעים מהתאונה עצמה.

מחסור במים, חסרים תזונתיים גם הם יכולים לגרום לכאבי ראש. כמה שחם במדינת ישראל, חלק גדול מהאוכלוסייה לא מקפידים לשתות כמו שצריך מה שיכול להוביל לכאבי ראש קדמיים ועייפות. סטרס נפשי ומתחים יכולים גם הם להוביל לכאבי ראש ומיגרנות. כמו כן, התקררות, מחזור לא סדיר, שינה לא טובה, מאמץ יתר, חשיפה לריחות וחומרים כמו דלק, בהירות גבוהה במסכים של מחשב ופלאפון ועוד.

כאבי ראש הם תופעה מאוד מוכרת ואף מאוד כרונית. הכאבים הללו יכולים להשבית אדם, לפגוע באורח החיים שלו ולמנוע ממנו תפקוד נורמלי. כאבי ראש נפוצים מאוד כבר מגיל צעיר, ילדים, בני נוער, ומבוגרים.

מבצע "ספטמבר בריא לכל המשפחה"!

העניקו לקרובים שלכם מתנה מפנקת ובריאה.
לחודש ספטמבר בלבד ולרגל חגי תשרי,
רכשו שובר מתנה עבור עיסוי רפואי הכולל מגוון רחב של סוגי טיפולים.

מחיר מבצע: ₪200 ₪350

ימים
שעות
דקות
שניות