כדור לעיסוי עצמי

כדורי טניס וכדורי לקרוס מככבים ב-6 שנים האחרונות בכל העולם. באמצעות הנוקשות שלהם, הם מאפשרים להשתמש בהם ככדורי עיסוי. פיזורתפיסטים, כירופרקטים, ספורתרפיסטים, מטפלים ברפואה סינית, מאמנים, מדריכים, אתלטים ומלא אנשים אחרים החלו להשתמש בהם לטיפול. הם טובים מאוד לשיחרור אחרי אימונים, תחזוקה יום יומית ועוד.

איך משתמשים?

אנחנו מצמידים אותם בין הגוף שלנו אל הקיר(חשוב לא להישען ישר עם כל משקל הגוף, זה פשוט יגרום לכאב רב מדי), ריצפה, קורה של דלת – מוצאים נקודה כלשהי שמרגישה לנו כואבת ולא נעימה ומתחילים לייצר תנועה מצד לצד, מעלה ומטה או בסיבובים בזווית קטנה במשך 2-3 דקות באופן חוזר.
העיסוי שנוצר כתוצאה מהתנועה הזאת עוזר לשחרר את השרירים התפוסים, לשפר זרימת דם, לעזור לסלק דלקות, להרפות גידים ורצועות, לשפר החלמה מפציעות, לשפר טווחי תנועה ועוד.
הכדורים הללו טובים מאוד לעיסוי נקודתי ועם זאת, אפשר לעבוד איתם גם על שרירים גדולים או לחלופין, לעבור לעבוד עם גליל מסיליקון שנקרא FOAM ROLLER. הגליל הזה יכול להיות עם בליטות ויכול להיות פשוט גליל. הוא עשוי מחומר נוקשה ומאפשר להשען עליו עם שרירים גדולים כמו שרירי הגב, ה-4 ראשי, ירכיים, שרירי התאומים, עכוזים ועוד.

המטרה גם עם הכדור וגם עם הגליל היא שיחרור שרירים. ניתן להשתמש בהם על בסיס יום יומי.
אם אינכם מסתדרים, ניתן להתייעץ ולקבל הדרכה/הכוונה לשימוש בכדור.

מבצע "ספטמבר בריא לכל המשפחה"!

העניקו לקרובים שלכם מתנה מפנקת ובריאה.
לחודש ספטמבר בלבד ולרגל חגי תשרי,
רכשו שובר מתנה עבור עיסוי רפואי הכולל מגוון רחב של סוגי טיפולים.

מחיר מבצע: ₪200 ₪350

ימים
שעות
דקות
שניות